Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Posilovací zařízení >

Posilovací lavice Marcy SB240 univerzální

Posilovací lavice Marcy SB240 univerzální

Cena produktu Posilovací lavice Marcy SB240 univerzální není známa.

 

Popis produktu Posilovací lavice Marcy SB240 univerzální: Posilovací lavice Marcy SB240 univerzální Lavice ideální pro cvičení s jednoručními činkami a pro procvičení břišních svalů se širokou variabilitou nastavení.Polohování od polohy v sedě, přes vodo... > více informací


Posilovací lavice Marcy SB240 univerzální - popis

nahoru

Posilovací lavice Marcy SB240 univerzální Lavice ideální pro cvičení s jednoručními činkami a pro procvičení břišních svalů se širokou variabilitou nastavení.Polohování od polohy v sedě, přes vodorovnou polohu až do polohy s negativním sklonem lavice. Velmi kvalitní polstrování zvyšuje komfort při cvičení. Rozměry: Váha: 13kg Šířka: 61cm Výška: 129cm Hloubka: 103cm Max. zatížení: 270Kg Pod značkou MARCY je skryta celá škála kvalitních posilovacích lavic a strojů. Lavice i posilovací stroje se vyznačují velmi kvalitními konstrukčními materiály a odolnými koženkami. Rovněž rotopedy a eliptické trenažery tohoto výrobce jsou velmi kvalitní a zaručují Vám kvalitní kondiční trénink.

Výrobce Marcy Premier

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Posilovací lavice Marcy SB240 univerzální užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Činky a závaží nebo Doplňky k fitness, Eliptické trenažery, Aerobik.

Nejlevnější Posilovací lavice Marcy SB240 univerzální akční ceny - Levné Posilovací lavice Marcy SB240 univerzální

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Posilovací lavice Marcy SB240 univerzální stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Posilovací lavice Marcy SB240 univerzální najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Posilovací zařízení.