Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Fitness > Posilovací zařízení >

Formerfit Posilovací komplet Klasik B5000

Formerfit Posilovací komplet Klasik B5000

Cena produktu Formerfit Posilovací komplet Klasik B5000 není známa.

 

Popis produktu Formerfit Posilovací komplet Klasik B5000: Formerfit Posilovací komplet Klasik B5000 Univerzální posilovací strojje je sestaven z masivních ocelových trubek prům.76 mm s tichým a plynulým chodem kladek. Vybavení: Stojan na činku, horní kla... > více informací


Formerfit Posilovací komplet Klasik B5000 - popis

nahoru

Formerfit Posilovací komplet Klasik B5000 Univerzální posilovací strojje je sestaven z masivních ocelových trubek prům.76 mm s tichým a plynulým chodem kladek. Vybavení: Stojan na činku, horní kladka, spodní kladka, Peck-Deck. Další údaje: Výsuvný stojan na činku do max. výšky 145 cm s rozpětím 110 cm, max. zátěž 120 kg. Systém sklápění ramen Peck-Decku pro vyklizení cvičebního prostoru. Kladky na ložiskách, max. zátěž 120 kg Nastavitelná opěrka chodidel u spodní kladky.

Výrobce FormerFit

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Formerfit Posilovací komplet Klasik B5000 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Činky a závaží nebo Doplňky k fitness, Eliptické trenažery, Aerobik.

Nejlevnější Formerfit Posilovací komplet Klasik B5000 akční ceny - Levné Formerfit Posilovací komplet Klasik B5000

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Formerfit Posilovací komplet Klasik B5000 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Formerfit Posilovací komplet Klasik B5000 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Posilovací zařízení.